Ukrainian Art Fest NUOVA PRIMAVERA в Римі

З 23-го по 30 квітня в римській галереї Palazzo Velli Expo відбудеться арт-проект Ukrainian Art Fest NUOVA PRIMAVERA.

Культурний центр «АртЛайн» за підтримки МЗС та Посольства України в Італії виступив організатором проекту, мета якого презентувати італійській аудиторії потенціал сучасної України в різних арт - сферах: живопис, керамічна скульптура, емалі, фешн – ілюстрація, ювелірні прикраси, авторський парфум, колекція от кутюр.

Проект об‘єднує більше 20-ти авторів, кожен з яких по-своєму інтерпретує тему весни, відродження, духовної трансформації, проходження крізь випробування заради створення нового, народження нових ідей та змістів.

«Мета арт-проекту - охопити різні творчі області та створити синергію, яка б передала той рівень креативу, той бурхливий процес неспинного творення, що панує зараз в Україні. Сучасна Україна дуже різна: багата традиціями але чуйно реагуюча на актуальні виклики, концептуальна, елегантна, стильна, глибока та з гумором, енергійна, спроможна створювати нові змісти та втілювати у життя нові ідеї. В мистецтві раніше, ніж в будь-якій іншій сфері, відображується код змін та можливі повороти майбутнього розвитку. Отже ця виставка – своєрідне віддзеркалення мрій та ідеалів сучасного українського суспільства», - ділиться куратор проекту, художниця Маріанна Абрамова.

В інтерпретації художників тема весни набуває філософського звучання, де є місце міркуванню про минуле та майбутнє, свободу та відповідальність, про стан позбавлення від панциру задля нового життя та стан нашарування пластів досвіду, що з часом формують облік людини, про мрійливу легкість та самотність, про красу природи України та світу, народження розкоші з хаосу, а цілісного з уривків емоцій, про пульс життя та вміння цінувати кожну його мить.

Учасники проекту:

Живопис: Маріанна Абрамова, Ірина Акімова, Інна Катющенко, Софія Кульчицька, Іван Пилипенко, Катерина П’ятакова.

Керамічна скульптура: Олеся Дворак-Галік, Андрій Кириченко, Ольга Пильник, Єлізавета Портнова. Живопис на склі: Лілія Задоянчук.

Емалі:Аліна Набока.

Колажі: Микола Солонер (Лондон), Катя Сита, Дана Якимчук.

Авторська лялька: Лідія Гринюк. Фешн-ілюстрація: Оксана Іванченко.

Бренд “DVOIRA”– авторські хустки від Віри Шелест.

Бренд “COOLBABA” - лакшері капелюхивід Ірини Красильнікової.

Ювелірне мистецтво: переможець міжнародного конкурсу «Artistar Jewels» Станіслав Дрокін.

Аромат проекту – парфум SVET від відомого парфумера, ольфактолога Богдана Зубченко та ідейної натхненниці аромату, засновниці Клініки медичної косметології ESTHEL - Світлани Лисенко. Авторський парфум буде вперше презентовано для закордонної аудиторії.

Fashion Haute Couture: в рамках проекту відбудеться показ розкішної от кутюр колекції «LUMINOUS SHINE OF ETERNITY» одного з найяскравіших молодих дизайнерів України YS (Yanis Stepanenko). Джерелом натхнення для створення колекції стали історичні мотиви та аутентичні українські, давньослов’янські силуети.

Популярное
Последнии статьи
Поиск по тегам
Архив