Презентація аромату DYVO

6 березня відбулась презентація нового аромату alea 57 DYVO (ДИВО) від Богдана Зубченко. Dom Vesna підтримав презентацію парфуму. З впевненністю можемо сказати, що тепер ми знаемо, як дихає весна!🌿

Про DYVO

Запахи весни, що надихають - яскрава зелень, ніжні цикламени, насичений аромат гіацинтів та бузку, вологий мох та смоли - створюють вишукане серце парфумерної композиції аромата DYVO. Фужерна, мультиґендерна парфумована вода представлена в оновленому дизайні, який відтепер буде поширений на всю серію ALEA (alea у перекладі з латинської "удача, щасливий жереб, доля").

Богдан Зубченко: “Щиро дякую усім численним поціновувачам нішевої парфумерії і моєї творчості, які завітали на презентацію і поділися своїми враженнями від аромату та гарним настроєм. Особлива дяка моїм партнерам: салону високої парфумерії Le Flacon, косметологічній клініці Esthel, журналу VESNA та Dom Vesna, журналу Joy, арт-простору Ornament Art Space. Інсталяція із живих квітів, що створила ідеальне тло для презентації аромату втілена дизайнерською компанією vipbox.com.ua Далі буде! З повагою, Ваш БZ”

Популярное
Последнии статьи
Поиск по тегам
Архив