Серія антивікових косметичних продуктів L-code на основі пребіотиків, спеціально створена для щоденного використання. Ідея лінії проста та зрозуміла: L-Life. L-code - код до краси та здоров'я вашої шкіри.

Антивікова лінія L-code з пребіотиками і вітамінним комплексом створена для комфортного і ефективного щоденного догляду за шкірою для жінок і чоловіків, які дбають про своє здоров'я та зовнішність. Нічого зайвого - тільки необхідні продукти, які створені з урахуванням запитів клієнтів і насичені високоефективними комплексами. Лінія L-code для омолодження, відновлення мікрофлори і захисного бар'єру шкіри і насичення шкіри вітамінами. Для всіх типів шкіри, особливо для сухої і чутливої ​​шкіри.

срум 30
серум 30 б
серум 50
серкм 50 б
пенка
пенка б
мыло 150
мыло 150 б
маска 250
мыло 50 б
маска 150
маска 250 б
крем глаза 50
крем глаза 50 б
крем глаза 30
маска 150 б
крем 100
5
3
крем глаза 30 б
4
крем 50
крем 100 б
1
крем 50 б
тоник
тоник б
1

Синергічна дія пребіотика і вітамінного комплексу, що увійшли до складу продуктів серії L-code, створять для шкіри захисний бар'єр, глибоко зволожать шкіру, позбавлять від почервоніння й сухості, забезпечать оновлення клітин епітелію різного типу; збільшать пружність шкіри, і посилять формування колагену, що призведе до розгладження зморшок; підтримає тонус всього шкірного каркаса, зміцнить контури обличчя і відновить екосистему шкіри.