WHITE ON_page-0009.jpg
WHITE ON_page-0002.jpg

Косметична серія WHITE ON складається із шести продуктів, спеціально розроблених для догляду за шкірою обличчя жінок та чоловіків, які потребують потужних і вельми комфортних косметичних засобів для щоденного використання і вирішення питань підвищеної пігментації шкіри будь-якої етіології. Системне використання комплексу продуктів оновлює шкіру і запускає безпечні процеси депігментації. Засоби для самостійного догляду приємні і прості у використанні та дають видимий ефект вирівнювання тону шкіри після трьох-чотирьох тижнів щоденного застосування: поверхневі шари шкіри оновлюються, загальний тон шкіри світлішає, пігментні плями пом’якшуються або зникають, лице виглядає свіжим (інформація на основі досліджень клініки медичної косметології Esthel).

У склад всіх продуктів серії WHITE ON увійшов комплекс натуральних екстрактів та кислот, що зумовлює потужну дію проти пігментації шкіри:

Екстракт квітів петрушки кучерявої має відбілюючу та регенеруючу дію, зменшує лущення, усуває запалення, сприяє загоєнню тріщин на шкірі, робить її пружною.

Екстракт листя шовковиці є інгібітором ферменту тирозинази (ензиму, що відповідає за утворення меланіну) і здатен гальмувати процес пігментації. Ефективність цього відбілюючого компоненту в десятки разів більше, ніж у гідрохінону. Також має антиоксидантну дію і перешкоджає розвитку нейрогенного запалення. Зміцнює стінки капілярів, впливає на активність деяких ферментів і стимулює синтез колагену, пом'якшує епідерміс, сприяє загоєнню та здійснює протизапальну дію.

Екстракт мучниці (ведмежі вушка) відбілює, вирівнює тон шкіри, сприяє пригніченню синтезу меланіну без шкоди для шкіри, має протизапальні властивості та антиоксидантну дію, прискорює процес загоєння тканин.

Екстракт огірка багатий вітаміном С, має антиоксидантну і відбілюючу дію, пригнічує меланогенез, а також зменшує трансепідермальну втрату вологи.

 

Ефективне поєднання молочної, лимонної та койевої кислот відлущує, вирівнює, стимулює відновлення, пом’якшує та відбілює шкіру.